Drukowanie 3d, a aspekt sportowy

2019-04-23

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz własny biznes, ale w wolnej chwili lubisz pograć w piłkę, lub siatkówkę, to ta oferta jest dla Ciebie. Warto postawić na fachowe drukowanie 3d.

Biznes i sport, za sprawą globalizacją aktywności fizycznej są w dzisiejszych czasach nierozłącznymi elementami tej samej układanki. Dzięki fuzji tych dwóch – wydawałoby się odległych – światów, telewizje i wielkie federacje dostarczają setkom milionów ludzi na planecie, niezapomnianych emocji. Wystarczy chociażby przytoczyć przykłady piłkarskiej Ligi Mistrzów, czy koszykarskich rozgrywek NBA. Oferty kierowane do kibiców przez federacja są bardzo atrakcyjne, jeżeli chodzi o drukowanie 3d http://3dream.pl/druk-3d/ w Warszawie w odniesieniu do rzeczy ukierunkowanych na sport.


Na pierwszym miejscu są to przede wszystkim wielkie, biznesowe przedsięwzięcia. Najmocniejsze ligi sportowe świata, jak hokejowa NHL, baseballowa NFL (z ogromnym komercyjnym wydarzeniem na czele, czyli SuperBowl), czy piłkarskie Premier League i La Liga są znakomicie opakowanymi produktami biznesowymi skierowanymi do masowych odbiorców. Także rzecz jasna w Polsce – choć oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji – biznes jest mocno zaangażowany w różnego rodzaju rozgrywki sportowe. Jest to przede wszystkim doskonała trampolina dla reklamodawców decydujących się na drukowanie 3d. Jednak obok sportu na najwyższym, światowym poziomie, nadal przecież żyje (i ma się wręcz znakomicie), sport amatorski. Trochę romantyczny, pozbawiony milionowych widowni, jednak nie mniej emocjonujący od tego, co oglądamy w najsilniejszych ligach sportowych świata. Właśnie z myślą o takiej formie aktywności, powstała Biznes Liga. Jest to koncepcja wcielona w życie przez totolotek, jedną z największych firm bukmacherskich w naszym kraju. Koncepcja powstała już ponad dwie dekady temu w Krakowie, jednak z czasem rozrosła się do coraz większych rozmiarów. Idea Biznes Ligi polega na organizowaniu rozgrywek sportowych dla firm. Na chwilę obecną, oferta obejmuje piłkę nożną i siatkówkę. W planach jednak jest rozszerzenie rywalizacji na inne dyscypliny sportowe wykorzystujące także drukowanie 3d.


Organizacja rozgrywek ligowych jest w pełni profesjonalna. Biznes Liga ma obecnie 12 szczebli ligowych, z których na każdym z nich gra się pełnowartościowy sezon z dwoma rundami. Meczami zarządzają profesjonalni sędziowie. Dodatkowo w internecie można śledzić wszystkie te rozgrywki, sprawdzać tabele, czytać ciekawe zapowiedzi i podsumowania spotkań. Każdy sezon kończy się oczywiście rozdaniem atrakcyjnych nagród i znakomitą galą, podsumowującą każdy, kolejny sezon rozgrywek Biznes Ligi.


Jeśli jesteś przedsiębiorcą, prowadzącym własny biznes w Polsce, nic nie stoi na przeszkodzie abyś skompletował ze swoimi pracownikami drużynę i zapisał się do rozgrywek Biznes Ligi. Od niedawna jest też możliwość wzięcia udziału, nawet jeśli twoja firma nie jest zarejestrowana w Polsce stawiając na drukowanie 3d. Gdziekolwiek na planecie prowadzisz swój biznes, możesz dołączyć do tego świetnego sportowego wydarzenia, które dostarcza niezapomnianych emocji. Wybierz interesujące cię rozgrywki, pomiędzy piłką nożną i siatkówką i dołącz do Biznes Ligi już teraz.